KartoonizerX

Fotoğraflara Çizgi Film Stili Ekleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 2.3 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma JS8 Media Inc.
KartoonizerX; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan fotoğraflarınızı çizgifilm karelerine dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraflara çizgi film stili ekleme Uygulamasıdır.
KartoonizerX; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan fotoğraflarınızı çizgifilm karelerine dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraflara çizgi film stili ekleme uygulamasıdır.

KartoonizerX uygulaması içeriğinde; Aged, Kartoonizer, Kartoonizer Pale, Comic Book, Mono Roto, Old Comic, Patchy, Sharper Digital, 1930s, Fantasy, Noir City, Silvered gibi stiller bulunmaktadır.

KartoonizerX yazılımını mac bilgisayarınıza kurduktan sonra çizgi film'e dönüştürmek istediğiniz fotoğrafınızı seçerek düzenleyiciyi açın. Daha sonra fotoğrafın sağ alt kısmın da düzenleme penceresi açılacaktır. Bu pencereden stil, katman, bölge ve yoğunluk ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri beğenmez ve tüm işlemi geri almak isterseniz Reset butonuna basmanız yeterli olacaktır. Daha sonra Stil menüsünden dilediğiniz stillerden birini seçip sonucu anlık olarak görebilirsiniz.
KartoonizerX indir